Zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków
Zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków

W Gorlicach funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy mieli w samochodzie znaczne ilości narkotyków.

 

Sytuacja miała miejsce 23 czerwca. Tego dnia dzielnicowi z KPP w Gorlicach podczas obchodu jednej z dzielnic w Gorlicach zauważyli w ustronnym miejscu, ukryty za krzewami samochód. Podjechali bliżej i zobaczyli stojącego przy samochodzie mężczyznę oraz drugiego znajdującego się w samochodzie, który na widok policjantów szybko wysiadł i nerwowo zamknął samochód.

 

Gdy funkcjonariusze zajrzeli przez szybę do samochodu wszystko okazało się jasne. Na siedzeniu pojazdu leżały woreczki strunowe z suszem roślinnym. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani, a na miejsce wezwano kryminalnych. W czasie przeszukania samochodu ujawniono jeszcze więcej woreczków z suszem, które poukrywane były w różnych miejscach, a także słoik ze znaczną ilością marihuany, wagi i woreczki strunowe. Zabezpieczono także nieznaczną ilość amfetaminy. Łączna waga zabezpieczonych narkotyków to ponad 425 gramów - informuje gorlicka Policja.

 

Zatrzymanym mężczyznom przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających za co grozi im nawet do 10 lat więzienia.

 

fot. ilustracyjna