1. Edycja ICU WORLD CUP 2023 w Korei Południowej. Wśród zawodników polski duet Cheer Hip Hop Double - Karolina i Roksana WDS z Krynicy-Zdroju

Za dwa dni rozpocznie się pierwsza edycja ICU WORLD CUP 2023 w Korei Południowej, w której wezmą udział najlepsi zawodnicy z całego świata. Wśród nich znajduje się polski duet Cheer Hip Hop Double - Karolina i Roksana WDS z Krynicy-Zdroju. Zawody potrwają od 6 do 8 października 2023 r.

1. Edycja ICU WORLD CUP 2023 w Korei Południowej. Wśród zawodników polski duet Cheer Hip Hop Double - Karolina i Roksana WDS z Krynicy-Zdroju
Duet jest członkiem Polskiego Związku Sportowego Cheerleadingu od trzech lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów, takich jak: trzykrotne mistrzostwo Polski, medale na Grand Prix Polski oraz udział w Mistrzostwach Świata ICU WORLDS Orlando 2022. Duet tworzą: Karolina Wolak, właścicielka i trenerka Fruciaki, absolwentka Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju oraz Roksana Majda uczennica 4abp LO - tegoroczna maturzystka - mówi Maria Aleksander-Pisz dyrektor szkoły. - Nasze zawodniczki cechują się samodyscypliną, pracowitością, samodoskonaleniem, pewnością siebie, nieustępliwością, walecznością, ambicją i wielką pokorą.


Czy to duet doskonały?

Na pewno zgrany. Treningi sprawiają nam dużo radości. Jestem trenerem, choreografem i zawodnikiem, to nie jest łatwe zadanie, ale z Roksaną mamy świetną komunikację. Jesteśmy szybkie, dynamiczne i spontaniczne. Robimy to, co kochamy. Po trudnych problemach zdrowotnych wracamy do formy! Zrobimy wszystko, by godnie reprezentować Polskę - mówi Karolina Wolak przed nadchodzącymi zawodami.


Źródło: SPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować