Pogoda Nowy Sącz

28

Dzisiaj jest: 28. 09. 2023 Dni od początku roku: 270 Dni do końca roku: 94
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Polityka Prywatności

Jakie dane zbieramy? 


Komentarze


Kiedy odwiedzający witrynę zostawia komentarz, zbieramy dane widoczne w formularzu komentowania. Po zatwierdzeniu komentarza twój obrazek profilowy jeśli taki dodasz do swojego konta  jest widoczny publicznie w kontekście twojego komentarza.


Wszystkie komentarze o treściach rasistowskich, erotycznych, pornograficznych oraz mających znamiona przestępstwa są automatycznie usuwane a w szczególnych przypadkach zgłaszane organom ściągania. Komentarze zawierające linki do stron zewnętrznych oraz spam będą automatyczne usuwane a w przypadku notorycznego ich umieszczania konto w serwisie zostanie zablokowane. 


Ciasteczka


Jeśli zostawisz w witrynie komentarz, twoje dane identyfikacyjne zostaną zapisane w ciasteczku, dzięki temu podczas pisania kolejnych komentarzy będziesz już zalogowany. Te dane wygasają po roku, oczywiście możesz je samodzielnie w każdej chwili usunąć gdyż są one na twoim komputerze. Pliki te nie zawierają żadnych newralgicznych danych a wskazują po prostu twój identyfikator.


Osadzone treści z innych witryn


Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie. Jednak my nad tym nie mamy kontroli i leży to tylko w kwestiach tych serwisów.


Z kim dzielimy się danymi?


Z nikim. Twoje dane są tylko dla Ciebie, nam służą tylko do celów administracyjnych. Dane takie jak hasło są szyfrowane. 


W wyjątkowych okolicznościach, twoje dane mogą być przekazane:

  • Kancelariom prawnym w celu prowadzenia postępowań,
  • Podmiotom lub organom upoważnionym na podstawie powszechnie obowiązującego prawa.


Jak długo przechowujemy twoje dane?


Jeśli zostawisz komentarz, jego treść i metadane będą przechowywane przez czas nieokreślony. Dzięki temu jesteśmy w stanie rozpoznawać i zatwierdzać kolejne komentarze automatycznie, bez wysyłania ich do każdorazowej moderacji. Każdy użytkownik może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili.


Jakie masz prawa do swoich danych


Jeśli dodałeś/aś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem tych danych, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.


Kto jest administratorem danych


Administratorem danych osobowych jest serwis Sądeckie.pl z siedzibą ul. Szlak 77 klatka B2, 30-153 Kraków


Cel przetwarzania Twoich danych:


Twoje dane osobowe będą wykorzystywane w celu:

  •  Utworzenia i obsługi konta w serwisie internetowym https://sądeckie.pl,
  • Dochodzenia ewentualnych roszczeń czy odszkodowań w przypadku naruszenie prze ciebie prawa,
  • Udzielenia odpowiedzi na pisma i wnioski przesłane pocztą tradycyjną jak i mailową,
  • Prowadzenia działań związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa na stronie,
  • Wywiązania się z obowiązków prawnych opartych na przepisach prawa np. przepisy księgowe czy podatkowe.