2 grudnia w hali MOSiR w Nowym Sączu VII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym

W Nowym Sączu odbędzie się niezwykłe wydarzenie sportowe - VII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym. To jedna z największych imprez tego typu w Polsce, która zgromadzi ponad 550 zawodników z różnych części kraju.

2 grudnia w hali MOSiR w Nowym Sączu VII Ogólnopolski Turniej Mikołajkowy w karate tradycyjnym

Turniej, który rozpocznie się w sobotę 2 grudnia o godzinie 10 w hali MOSiR, jest organizowany przez Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego we współpracy z Małopolską.


Uczestnicy będą mieli okazję zmierzyć się w 65 konkurencjach na pięciu planszach. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, takie jak PS5, aparat Instax, głośnik JBL, projektor multimedialny, Xiaomi Redimi 12, telewizor i wiele innych cennych gadżetów. Ponadto wszyscy otrzymają wyjątkowe medale i dyplomy.


Turniej w Nowym Sączu to nie tylko sportowa rywalizacja, ale także promocja zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej. To także okazja do poznania pasji karate i magii Świąt Bożonarodzeniowych. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniany dzień pełen umiejętności, ducha współzawodnictwa i radości w świecie karate.


Źródło: UMWM

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować