Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

26 września odbył się II Charytatywny Rajd Pieszy z Regionem IPA Nowy Sącz

26 września odbył się II Charytatywny Rajd Pieszy z Regionem IPA Nowy Sącz

W sobotę, 26 września policjanci Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu oraz członkowie Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji IPA Region Nowy Sącz, wzięli udział w II Charytatywnym Rajdzie Pieszym. Jego organizatorami byli: młodszy inspektor doktor Krzysztof Dymura – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu oraz Prezydium Regionu IPA Nowy Sącz.

 

Ze względu na pandemię koronawirusa, a także prognozowane złe warunki pogodowe trasa rajdu została skrócona o połowę i wynosiła 11 km. Uczestnicy swoją czterogodzinną wędrówkę zakończyli w Kosarzyskach–Zamakowisku. Pomimo trudnych warunków pogodowych, wszyscy na metę dotarli pełni optymizmu i poczucia, że mogli swoim uczestnictwem wspomóc rodziny poległych w służbie koleżanek i kolegów.

 

Rajd wpisał się już na stałe do kalendarza jednostki i regionu IPA, ponieważ poza celem promowania turystyki, miał cel nadrzędny, którym było przeznaczenie wpisowego na rajd na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Cieszymy się, że i w tym roku możemy wspomóc fundację.

 

Na zakończenie, szef sądeckich policjantów wręczył upominek najmłodszemu uczestnikowi rajdu – Kacperkowi. Po zakończeniu rajdu organizatorzy przekażą 1500 złotych na konto Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.

 

Źródło i fot.: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować