Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dni5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie

5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie

W poniedziałek (11 stycznia) w późnych godzinach nocnych 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie.

 

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na posesji ogrodzonej stalową siatką miał miejsce pożar składowanych materiałów. W centralnej części placu znajdował się barak, w którym mógł mieszkać mężczyzna. Pożarem objęta była część materiałów na placu wraz z barakiem. W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia mężczyzna znajdował się poza placem. Po przebadaniu przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego został zabrany do szpitala. Na terenie placu znajdował się samochód osobowy Citroen Berlingo, który nie objęty pożarem oraz dwa wraki innych pojazdów osobowych - relacjonują funkcjonariusze PSP. 

 

Służby pożarnicze przystąpiły do gaszenia płomieni. W trakcie prowadzonych czynności z terenu pożaru wyniesiono 3 butle LPG w tym dwie 3 kg i jedną 11 kg. Następnie druhowie rozpoczęli przegrzebywanie oraz dogaszanie pogorzeliska.

 

Nad ranem 12 stycznia nad miejscem pożaru występowało niewielkie zadymienie, a ze składowanych materiałów wydobywała się para wodna, dlatego na miejsce ponownie zostały wezwane zastępy straży. Części składowiska z widocznymi oznakami wydobywania się dymu oraz pary wodnej zostały przegrzebane oraz przelane wodą.

 

Na razie nie wiadomo co wywołało pożar.

5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie 5 zastępów straży i 29 strażaków przez blisko 3 godziny gasiło pożar odpadów na posesji w Trzetrzewinie

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować