57-letni mieszkaniec Limanowej poszukiwany listem gończym zatrzymany

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Limanowej zatrzymali 57-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyznę zatrzymano w Wieliczce.

57-letni mieszkaniec Limanowej poszukiwany listem gończym zatrzymany

Funkcjonariusze Wydziały Kryminalnego KPP Limanowa zatrzymali mężczyznę poszukiwanego na podstawie listu gończego, wydanego przez Sąd Rejonowy w Limanowej II Wydział Karny.


Poszukiwany to 57-letni mieszkaniec Limanowej, który od około 3 lat nie zamieszkiwał na terenie Limanowej, a od października 2021 roku ukrywał się przed policją. Szereg czynności operacyjnych pozwolił limanowskim kryminalnym ustalić aktualne miejsce pobytu poszukiwanego 57- latka.


W dniu 12 marca 2023 roku tuż przed godz. 22.00 funkcjonariusze zajmujący się na co dzień poszukiwaniem osób z tut. jednostki, weszli do jednego z mieszkań w miejscowości Wieliczka, gdzie znaleźli ukrywającego się mężczyznę.


57-latek był całkowicie zaskoczony wizytą Policji. Teraz najbliższe 3 miesiące pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece spędzi w Zakładzie Karnym, a o dalszym jego losie będzie decydował Sąd Rejonowy w Limanowej.    


Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować