Pogoda - Sądeckie.pl26

Dzisiaj jest: 26. 02. 2021
Do końca roku: 308 dniJanczowa. 59 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego

Janczowa. 59 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego

Wczoraj w Janczowej, 12 zastępów straży pożarnej, przez prawie cztery godziny gasiło pożar gospodarczego budynku magazynowego.

 

Ogień wydobywał się z okien i spod połaci dachowej poddasza na długości około 10m. Z płonącym budynkiem połączony był kolejny budynek oddzielony ścianą murowaną. Zerwany kabel zasilający budynek w energię elektryczną znajdował się na drodze dojazdowej do obiektu i  był pod napięciem - relacjonują funkcjonariusze OSP. 

 

Strażacy ugasili pożar oraz sprawdzili kamerą termowizyjną teren poddasza. Z kolei leżący na drodze kabel energetyczny został zabezpieczony i przesunięty w bezpieczne miejsce do czasu dotarcia pracowników Pogotowia Energetycznego, którzy odłączyli zasilanie na słupie.

 

W trakcie prowadzonych czynności jedna osoba zaczęła zgłaszać dolegliwości. Po przebadaniu przez załogę karetki Pogotowia Ratunkowego pozostała ona na miejscu zdarzenia.

 

Na razie nie wiadomo, co wywołało pożar.

pożar budynku gospodarczego w Janczowej pożar budynku gospodarczego w Janczowej pożar budynku gospodarczego w Janczowej pożar budynku gospodarczego w Janczowej pożar budynku gospodarczego w Janczowej pożar budynku gospodarczego w Janczowej

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować