Amfetamina i ecstasy. Pechowa kontrola drogowa

Amfetamina i ecstasy. Pechowa kontrola drogowa

Wszystko zaczęło sie od zwykłej kontroli drogowej pojazdu, którym podróżowało dwóch mężczyzn. Kierowca - mieszkaniec gminy Gorlice miał pecha, bo mundurowi znaleźli w jego samochodzie narkotyki. Dociekliwi policjanci zdecydowali również o przeszukaniu mieszkania pasażera. Tam także ujawniono środki odurzające.

 

Osobówka 3 lipca została zatrzymana do kontroli w Libuszy. Bieccy Policjanci w trakcie jej trwania znaleźli amfetaminę oraz ecstasy o łącznej wadze ponad 50 gramów, które należały do 20-letniego kierowcy. Funkcjonariusze przeszukali również mieszkanie pasażera pojazdu.

 

Pasażer nie miał przy sobie narkotyków, jednak policjanci zdecydowali, że przeszukają również jego miejsce zamieszkania. Ich podejrzenia okazały się słuszne. W domu 24-latka odnaleźli amfetaminę, którą dzień wcześniej zakupił u 20-latka, z którym podróżował - informują gorliccy funkcjonariusze.

 

Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty. Kierowcy grozi do 10 lat więzienia, a pasażerowi  do 3 lat pozbawienia wolności.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować