Bezpieczne Wakacje 2021 w Nowym Sączu

Tegoroczna edycja Bezpiecznych Wakacji w Nowym Sączu, będzie obfitować w różnego rodzaju wydarzenia i propozycje dla dzieci i młodzieży, przygotowane przez rożne miejskie instytucje.

Bezpieczne Wakacje 2021 w Nowym Sączu

O szczegółach opowiedzieli podczas dzisiejszej konferencji prasowej: Dyrektor Pałacu Młodzieży Milena Małecka-Rogal, Koordynator Świetlic Osiedlowych Dorota Wołoszczuk, Dyrektor Świetlic Środowiskowych Aleksandra Ślusarek, Marcin Rojna Dyrektor MOSiR, Piotr Gąsienica Dyrektor MCK Sokół, Dyrektor Sądeckiej Biblioteki Publicznej Marek Rylewicz oraz Dyrektor MOK i Małej Galerii Benedykt Polański.


Bezpieczne Wakacje w mieście rozpocznie piknik rodzinny w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu 27 czerwca br. o godzinie 15 (o czym informowaliśmy TUTAJ).


Od poniedziałku 28 czerwca aż do końca wakacji będą odbywać się zajęcia rekreacyjne, sportowe, artystyczne oraz warsztatowe w następujących placówkach:

  • Zespół Świetlic Środowiskowych (harmonogram tutaj),
  • Świetlice osiedlowe (harmonogram tutaj),
  • Pałac Młodzieży (harmonogram tutaj),
  • Miejski Ośrodek Kultury (harmonogram tutaj),
  • Sądecka Biblioteka Publiczna oddział dla dzieci (harmonogram tutaj),
  • Nowosądecka Mała Galeria (harmonogram tutaj).


Jak informuje sądecki magistrat dzieci uczestniczące w turnusach wakacyjnych w świetlicach środowiskowych i świetlicach osiedlowych wezmą udział m.in. w zajęciach na krytej pływalni, basenie odkrytym nad Łubinką, seansach filmowych w kinie Helios oraz spektaklach teatralnych w MOK.


Do akcji Bezpieczne Wakacje włącza się również KS Halny z ofertą sportowych zajęć warsztatowych oraz Stowarzyszenie Lachy z ofertą warsztatów folklorystycznych.


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla najmłodszych niespodziankę. Co tydzień rozdawać będzie 30 dwuosobowych zaproszeń na Interaktywny Plac Zabaw Wodnych oraz dmuchany plac zabaw. Zaproszenia do odbioru w każdy poniedziałek w kasie pływalni (do wyczerpania limitu).

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować