Pogoda - Sądeckie.pl

28

Dzisiaj jest: 28. 11. 2021 Do końca roku: 33 dni
Jakość Powietrza:

Burmistrz Starego Sącza zakażony koronawirusem

Burmistrz Starego Sącza zakażony koronawirusem

Burmistrz Starego Sącza Jacek Lelek poinformował w mediach społecznościowych, że otrzymał dodatni wynik testu na koronawirusa.

 

Przed chwilą otrzymałem wynik testu. Pozytywny. Podobnie jak moi najbliżsi współpracownicy - zastępca i sekretarz. Wszyscy mamy objawy, na szczęście na tyle znośne,  że "chorujemy w domu". Wkrótce wielu naszych współpracowników trafi na kwarantanne, co z pewnością skomplikuje pracę Urzędu w najbliższych dniach. Prosimy o wyrozumiałość. I pamiętajcie. Dbajcie o siebie - czytamy na profilu facebookowym Burmistrza.

 

Jak będzie działał urząd w Starym Sączu? Burmistrz może wyznaczyć w takiej sytuacji osobę, która będzie podejmowała decyzje administracyjne w jego imieniu. Taką osobą jest pani Bogumiła Migacz, kierownik Referatu Podatków i Opłat.

 

Najważniejsze, że sprawy mieszkańców gminy mogą być załatwiane na bieżąco, ciągłość działania magistratu jest zachowana. Będziemy się starali pracować zdalnie, dopóki pozwoli nam na to sytuacja. Jesteśmy  w kontakcie telefonicznym z kierownikami referatów i możemy podpisywać dokumenty elektronicznie - mówi burmistrz.

 

Urząd Miejski funkcjonuje tak jak do tej pory, czyli  z obostrzeniami. Interesanci proszeni są najpierw o kontakt telefoniczny lub on-line, a potem, jeśli to niezbędne kontakt osobisty z urzędnikiem. Należy pamiętać o dystansie, dezynfekcji rąk i maseczkach.

 

Źródło: UMSS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować