Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Chcesz za darmo sprawdzić stan techniczny samochodu? Jedź do Krynicy

Chcesz za darmo sprawdzić stan techniczny samochodu? Jedź do Krynicy

To już w ten piątek 26 lipca, w Krynicy-Zdroju będzie możliwość bezpłatnego sprawdzenia stanu technicznego swojego samochodu oraz rozmowy z fachowcami z branży motoryzacyjnej z ekipy ProfiAuto PitStop.

 

Odnośnie akcji ProfiAuto PitStop to odbywa się ona każdego roku w kilkudziesięciu miastach w całej Polsce. W Krynicy-Zdroju pojawi się z inicjatywy hurtowni motoryzacyjnej Carex. 

 

Stan techniczny swojego auta będzie można sprawdzić na parkingu hurtowni Muszynianka, ul. J.I. Kraszewskiego 156, w godzinach od 10 do 16.

 

W mobilnym punkcie serwisowym robimy przegląd układów i części, które bezpośrednio przekładają się na bezpieczeństwo i komfort jazdy. W ramach akcji sprawdzamy, jak wygląda zawieszenie, kontrolujemy akumulator, ciśnienie i stan bieżników opon, oświetlenie czy wycieraczki. Zwracamy też uwagę na jakość płynów eksploatacyjnych. Badamy temperaturę wrzenia płynu hamulcowego oraz krzepliwość płynu chłodniczego. Jak sama nazwa akcji wskazuje, całość odbywa się ekspresowo i profesjonalnie – mówi Mariusz Maksym, ekspert techniczny ProfiAuto.

 

Po sprawdzaniu swojego samochodu otrzymasz dokument  z wynikiem kontroli oraz upominek motoryzacyjny. Organizatorami akcji  PitStop są: marka ProfiAuto, hurtownia motoryzacyjna Carex, Muszynianka, firmy ATE, Eni, MANN-FILTER, Osram, Valeo oraz Varta.

 

Źródło oraz fot : Urząd Miasta Krynica - Zdrój

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować