Do 18 sierpnia zgłoszenia w Konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Do 18 sierpnia 2023 r. można zgłaszać obiekty i miejsca, atrakcje turystyczne w konkursie Turystyczne Skarby Małopolski. Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym organizatorzy czekają na propozycje – chcą uhonorować tych wszystkich – ludzi i miejsca – którzy sprawiają, że Małopolska jest najchętniej odwiedzanym regionem w Polsce.

Do 18 sierpnia zgłoszenia w Konkursie Turystyczne Skarby Małopolski

Na zgłoszenia – na stronie internetowej konkurs.visitmalopolska.pl - czekają do 18 sierpnia 2023 r. W drugim etapie, który rozpocznie się 28 sierpnia i potrwa do 10 września, odbędzie się internetowe głosowanie za pośrednictwem strony internetowej konkurs.visitmalopolska.pl. Trzeci etap to ocena kandydatów przez Kapitułę i zatwierdzenie wyników konkursu – ta część zakończy się najpóźniej do 13 września. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się najpóźniej do 28 września.


W ramach odkrywania Turystycznych Skarbów Małopolski organizatorzy poszukują różnych atrakcji turystycznych. Wśród nich są miejsca z klimatem, najciekawsze szlaki turystyczne, miejsca, w których „dzieje się”, unikatowe atrakcje turystyczne, sielskie klimaty oraz gościnność. Zgłaszając poszczególne kandydatury trzeba pamiętać, że muszą znajdować się na terenie województwa małopolskiego.


Źródło: https://visitmalopolska.pl/pl_PL/-/turystyczne-skarby-malopolski-znajduja-sie-w-dolinach-i-gorach-na-szlakach-oraz-sciezkach-w-miastach-i-wsiach-mamy-ich-mnostwo-trzeba-je-tylko-odkryc-

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować