Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Duża konkurencja w przetargu na modernizację energetyczną budynku SP w Korzennej

Duża konkurencja w przetargu na modernizację energetyczną budynku SP w Korzennej

Dziesięć firm złożyło swoje oferty w przetargu na modernizację energetyczną budynku szkoły Podstawowej w Korzennej”. Wygląda na to, że wkrótce zostaną wyłonieni wykonawcy, bo złożone propozycje w dużej części mieszczą się w kwocie przeznaczonej na ten cel.

Zamówienie zostało podzielone na cztery części, a oferenci mogli składać swoje propozycje na każdą z nich lub tylko część. Żaden z nich nie przygotował oferty na wszystkie części, ale mimo to wybór jest stosunkowo duży. Wymianę stolarki zewnętrznej zaproponowały cztery firmy.


Prac polegających na wykonaniu izolacji termicznej stropów chcą się podjąć także cztery firmy, a do wykonania instalacji fotowoltaicznej gotowe są również cztery firmy. Wyjątkiem są roboty polegające na wykonaniu instalacji centralnego ogrzewania, na które złożono jedną ofertę.


Zwycięzcę przetargu powinniśmy poznać w ciągu najbliższych kilku dni. Aktualnie trwa analiza ofert pod względem ich formalnej poprawności.


Przypomnijmy, że na wszystkie części gmina przeznaczyła ponad 2,47 mln zł. Ostateczne koszty prac w 60 procentach pokryje dofinansowanie z budżetu województwa małopolskiego.


Źródło: Gm. Korzenna, fot. ilustracyjna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować