Funkcjonariusze KaOSG promowali formację w Nawojowej
W ramach 8 edycji projektu „Dla Ciebie zginął żołnierz, strażak, policjant, a dla mnie tata”, który organizuje Fundacja „Dorastaj z Nami” dla dzieci funkcjonariuszy, odbyły się spotkania z przedstawicielami służb mundurowych.

Jednym z nich była por. SG Maria Tokarczyk z Placówki SG w Tarnowie, która reprezentowała KaOSG i Straż Graniczną. Podczas prelekcji w Sali Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Nawojowej, opowiadała o swojej pracy na granicy i zadaniach SG.
Na miejscu można było również obejrzeć wystawę i pokaz sprzętu używanego przez służby mundurowe. Funkcjonariusze KaOSG zaprezentowali m.in. broń, kamizelki kuloodporne, lornetki i noktowizory. Chętnie odpowiadali też na pytania dotyczące SG i możliwości wstąpienia do tej formacji.
Źródło: KaOSG
Komentarze