Pogoda - Sądeckie.pl

28

Dzisiaj jest: 28. 11. 2021 Do końca roku: 33 dni
Jakość Powietrza:

Funkcjonariusze KaOSG wystąpią w opolskich „Debiutach”

Funkcjonariusze KaOSG wystąpią w opolskich „Debiutach”

Chor. SG Tomasz Jarosz - niezwykle utalentowany wokalnie i muzycznie funkcjonariusz KaOSG - do niedawna wokalista Orkiestry Reprezentacyjnej SG, obecnie pełniący służbę w Wydziale Koordynacji Działań oraz równie utalentowany chor. SG Grzegorz Strączek perkusista Orkiestry Reprezentacyjnej SG - wezmą udział w koncercie „Debiuty” podczas tegorocznego 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Prywatnie Tomasz jest liderem i wokalistą „Lachersów”, natomiast Grzegorz gra w zespole na perkusji.


Tomasz Jarosz wygrał wielki finał programu „Szansa na sukces. Opole 2020”. Nagrodą główną, którą wyśpiewał, jest udział w Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w konkursie „Debiuty”. Plebiscyt rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę punktualnie o północy.

 

Dla Tomasza i jego zespołu to ogromna szansa na prezentację swoich autorskich projektów muzycznych. Koncert "Debiuty" otwiera drzwi do kariery, o której marzą artyści.

 

Tegoroczny koncert będzie wyjątkowy, z uwagi na dwie istotne rocznice związane z Anną Jantar (70 urodzin i 40 śmierci), której imieniem została nazwana nagroda główna w koncercie „Debiuty” - opolska „Karolinka”.

 

Jak co roku widzowie będą mogli wybrać swojego zwycięzcę koncertu „Debiuty” w głosowaniu SMS, które potrwa aż do dnia następnego, kiedy nastąpi uroczyste ogłoszenie wyników plebiscytu publiczności oraz wręczenie nagród.

 

Źródło: KaOSG, fot. festiwalopole.tvp.pl

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować