Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 03. 2021
Do końca roku: 297 dniGmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej

Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej

Kończą się prace związane z budową boiska sportowego przy SP w Szczereżu, a podobne zadanie przy SP w Obidzy zostało w ostatnim czasie zakończone.

 

Obydwie inwestycje były możliwe dzięki pozyskanemu przez gminę dofinansowaniu z Ministerstwa Sportu w łącznej wysokości ponad 739 tys. zł.

 

Obiekty będą służyć nie tylko uczniom i nauczycielom tych szkół, ale poza godzinami pracy placówek, również społeczności lokalnej.

 

Niedawno zakończyły się także prace przy generalnym remoncie boiska i placu zabaw przy SP w Kiczni, które za ponad 100 tys. zł zostały pokryte bezpieczną nawierzchnią oraz wyposażone w nowe urządzenia.

 

Ponadto, w ostatnim czasie zmodernizowane zostały przyszkolne place zabaw przy SP w Jazowsku i Zagorzynie.

 

Gmina Łącko od kilku lat systematycznie modernizuje przyszkolne obiekty w oparciu o pozyskiwane środki zewnętrzne tworząc odpowiednie warunki dla uczniów naszych szkół.

Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej Gmina Łącko realizuje inwestycje na rzecz poprawy bazy infrastruktury szkolnej i sportowej

Źródło i fot. Gm. Łącko

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować