Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 05. 2021
Do końca roku: 236 dni
Jakość Powietrza

Gmina Limanowa: Trwa przebudowa drogi Męcina Rolna wraz z rozbudową kanalizacji

Gmina Limanowa: Trwa przebudowa drogi Męcina Rolna wraz z rozbudową kanalizacji

W ramach trwających na terenie gminy Limanowa prac drogowych realizowana jest inwestycja polegająca na przebudowie drogi Męcina Rolna wraz z rozbudową kanalizacji.


 
Zadanie podzielone jest na dwa etapy - pierwszy obejmuje prace związane z  rozbudową kanalizacji, a etap drugi - to wykonanie drogi na odcinku 720 metrów.
 


Postęp prac związanych z realizacją inwestycji w obecności przedstawicieli wykonawcy zadania - Firmy Handlowo-Usługowej ERMONT Bartosza Ruchały z Męciny oraz podwykonawcy - Firmy Handlowo Usługowej “KADBUD” Kazimierza Dudzika z Mszany Dolnej wizytował na miejscu Wójt Gminy Limanowa Jan Skrzekut, Wicewójt Gminy Limanowa Wojciech Pazdan wraz z radnymi gminy Limanowa Jerzym Jabłońskim i Rafałem Woźniakiem oraz Kierownikiem Wydziału Inwestycji i Funduszy Europejskich Stanisławem Piegzą. Zaawansowaniu robót przyglądał się także Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk.

 

Zadanie inwestycyjne obejmujące rozbudowę kanalizacji i budowę drogi wyniesie łącznie 747 010, 95 zł. Zakończenie robót planowane jest w połowie grudnia br.

 

Źródło i fot. Gm. Limanowa
 

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować