Gorliccy policjanci zatrzymali 33-latka. Posiadał środki odurzające i substancje psychotropowe

Gorliccy policjanci w sobotę 17 lutego br., zatrzymali mężczyznę, który posiadał środki odurzające i substancje psychotropowe w łącznej ilości ponad 800 gramów. Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Gorliccy policjanci zatrzymali 33-latka. Posiadał środki odurzające i substancje psychotropowe

17 lutego br., w godzinach popołudniowo-wieczornych gorliccy funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach we współpracy z funkcjonariuszami Referatu d/w z Przestępczością Narkotykową Wydziału d/w z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, dokonali przeszukania pomieszczeń piwnicy w jednym z bloków mieszkalnych na terenie Gorlic.

W trakcie prowadzonych czynności, policjanci ujawnili w pomieszczeniach zajmowanych przez 33-letniego mieszkańca Gorlic, znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych w postaci, ziela konopi innej niż włóknistej, marihuany, haszyszu, mefedronu oraz ponad 400 tabletek ecstasy. Wszystko to o łącznej ilości ponad 800 gramów.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Został mu postawiony zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi do 10 lat pozbawienia wolności. Wobec mężczyzny sąd na wniosek prokuratora zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Źródło: KPPG

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować