Pogoda - Sądeckie.pl24

Dzisiaj jest: 24. 06. 2021
Do końca roku: 190 dni
Jakość Powietrza

Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań

Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań

22 sierpnia odbyło się spotkanie Grupy „Z Rozszczepem Przez Świat” w świetlicy na osiedlu Kilińskiego przy ul. Stolarskiej 28 przeznaczonej m.in. na potrzeby grupy z dziećmi niepełnosprawnymi. Warto dodać, iż do tej pory grupa nie miała swojego budynku, lecz spotkania odbywały się w różnych miejscach.

 

W imieniu Grupy „Z rozszczepem Przez Świat” z wnioskiem o przyznanie sali do Prezydenta Ludomira Handzla wystąpił Radny Miejski Maciej Rogóż.

 

Poniżej treść całej interpelacji.

Grupa prowadzona jest perfekcyjnie przez Kingę Wiewiórę, społeczniczce oddanej środowisku osób niepełnosprawnych. Wspólnie szukaliśmy rozwiązania dotyczącego sali, której do tej pory grupa nie posiadała. Wystąpiliśmy do Pana Prezydenta z prośbą o przyznanie sali dla grupy. Ku naszemu szczęściu w niespełna miesiąc Pan Prezydent pozytywnie ustosunkował się do naszej prośby – mówi Maciej Rogóż Radny Miasta.

 

Podczas otwarcia sali dzieci bawiły się w rytmach muzyki wokalisty Wacława Cieślika „Kordian”. Nie zabrakło tańców prowadzonych przez wolontariuszy oraz bajkowych postaci. Popołudnie uwieńczył tort z okazji otwarcia salki na potrzeby grupy.

Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy SączGrupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz Grupa „Z Rozszczepem Przez Świat” ma swoje miejsce do spotkań Nowy Sącz

Źródło i fot. Radny Maciej Rogóż

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować