Pogoda - Sądeckie.pl

28

Dzisiaj jest: 28. 11. 2021 Do końca roku: 33 dni
Jakość Powietrza:

Grybów: Burmistrz Paweł Fyda zakażony koronawirusem

Grybów: Burmistrz Paweł Fyda zakażony koronawirusem

Burmistrz Paweł Fyda test w kierunku COVID-19 miał przeprowadzony w ubiegłą sobotę. Niestety wynik okazał się pozytywny. O całej sytuacji włodarz miasta poinformował mieszkańców w krótkim komunikacie na stronie miasta Grybów.

 

Szanowni Mieszkańcy Miasta Grybowa!

Pragnę Państwa poinformować, iż w ubiegłą sobotę w późnych godzinach wieczornych, przeprowadzone wyniki badań potwierdziły w moim organizmie obecność wirusa SARS-CoV – 2.

Z przyczyn oczywistych, jestem nieobecny w pracy, niemniej jednak pragnę Państwa zapewnić, że pracuję zdalnie.

Przez ten cały czas jestem do Państwa dyspozycji pod telefonem, również za pomocą połączenia z Sekretariatem Burmistrza Miasta Grybów.

Pragnę jednak Państwa uspokoić, że pomimo tak trudnej sytuacji, od początku pandemii, również i teraz, staramy się zapewnić ciągłość świadczenia usług, zarówno przez Urząd Miejski w Grybowie, jak i pozostałe służby komunalne działające na terenie naszego miasta, za co, w tym miejscu wszystkim pracownikom Urzędu Miejskiego w Grybowie, oraz wszystkim pracownikom podległych jednostek, w tym także pracownikom placówek opiekuńczo-wychowawczych i oświatowych, serdecznie DZIĘKUJĘ.

Korzystając z okazji, po raz kolejny, bardzo, ale to bardzo proszę, aby wszystkie sprawy, jeżeli nie są pilne, pozostawić do załatwienia w późniejszym terminie.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego na terenie Grybowa, zwracam się do Państwa z gorącą prośbą, o ograniczenie do niezbędnego minimum załatwiania również spraw administracyjnych.

Na koniec zwracam się do Państwa z gorącą prośbą, aby nie lekceważyć tej choroby, aby przestrzegać wszystkie obostrzenia, oraz przede wszystkim proszę pamiętać o dystansie społecznym, zasłanianiu ust i nosa, oraz proszę pamiętać o dezynfekcji.

Drodzy Mieszkańcy Miasta Grybów – uważajcie na Siebie i dbajcie o Swoje zdrowie.

Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i życzę Państwu dużo zdrowia.

Do zobaczenia.

Z poważaniem
Paweł Fyda
Burmistrz Miasta Grybów

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować