Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 05. 2021
Do końca roku: 236 dni
Jakość Powietrza

Klasy ekonomiczne i nauczyciele ZSP w Krynicy-Zdroju biorą udział w „Forum Rachunkowości”

Klasy ekonomiczne i nauczyciele ZSP w Krynicy-Zdroju biorą udział w „Forum Rachunkowości”

Na zaproszenie Bożeny Bobak, wiceprezesa Koła Naukowego Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie i absolwentki krynickiego Technikum ekonomicznego, klasy ekonomiczne wraz z nauczycielkami przedmiotów ekonomicznych biorą udział w „Forum Rachunkowości”.

Trzydniowy cykl warsztatów i prelekcji z różnych obszarów rachunkowości zakończy się otrzymaniem przez nich certyfikatów uczestnictwa.


W pierwszym dniu zaprezentowano obszar działania departamentu Księgowości i Sprawozdawczości Finansowej w Brown Brothers Harriman. Podczas panelu dyskusyjnego szukaliśmy odpowiedzi na pytania: Jak z sukcesem łączyć wiedzę, praktykę i technologię czyli jak wygląda codzienna praca księgowego w XXI wieku? Jak transformacja technologiczna zmienia oblicze codziennej księgowości? Jak zmieniają się trendy i oczekiwania klientów? – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju.


Kolejnym wydarzeniem był wykład „Wykorzystanie krzywej popytu w analizie CVP”, ukazujący związek pomiędzy poziomem ceny a liczbą sprzedanych produktów i sposób wyznaczania wielkości produkcji zapewniającej maksymalny, możliwy do zrealizowania zysk. Na zakończenie omówiono proces sporządzania analiz finansowych i raportowania na przykładzie firmy lotniczej IAG GBS - jednej z wiodących grup lotniczych na świecie, z 546 samolotami latającymi do ponad 270 miejsc docelowych i przewożących ponad 100 milionów pasażerów rocznie.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować