Pogoda - Sądeckie.pl4

Dzisiaj jest: 04. 03. 2021
Do końca roku: 302 dniKoronawirus w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy

Koronawirus w Parafii Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Krynicy

Jeden z księży z tamtejszej parafii otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. W związku z tym wszyscy kapłani z Parafii będą przebywać na kwarantannie. Porządek nabożeństw zostanie zachowany, ale z niewielkimi zmianami.

 

W związku z potwierdzonym pozytywnym testem na obecność koronawirusa u jednego z księży, od dzisiaj – tj. 14 października 2020 roku – przez najbliższe dni wszyscy kapłani naszej Parafii będą przebywać na kwarantannie.

Porządek nabożeństw zostanie zachowany, lecz z niewielkimi zmianami:

  • Intencje mszalne, które zostały zamówione i miały być sprawowane w kaplicy szpitalnej będą sprawowane w kaplicy domowej na plebanii – pozostałe Msze Św. będą sprawowane w kościele bez zmian przez kapłanów z sąsiednich Parafii.
  • O godz. 17:00 w kościele będzie sprawowana Msza Św., natomiast nabożeństwo różańcowe będzie po Mszy Św.
  • O prowadzenie Różańca bardzo prosimy poszczególne Róże Różańcowe, które zostaną poinformowane przez Pana Henryka Opilo.
  • Zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowaną Mszę Św. w kaplicy szpitalnej w najbliższą niedzielę o godz. 10:15. Pracowników służby zdrowia będziemy polecać Panu Bogu sprawując Mszę Św. w kaplicy domowej na plebanii.

Informujemy jednocześnie, że kancelaria parafialna w najbliższym czasie będzie nieczynna!

Pragniemy również zaznaczyć, że bezpieczeństwo wewnątrz kościoła zostało zachowane. Kościół został dzisiaj poddany całkowitej dezynfekcji. Apelujemy jednakże o stosowanie się do wszelkich zaleceń sanitarnych, aby każdy z nas mógł czuć się w świątyni bezpieczny!!!

Na koniec prosimy Was o modlitwę i o niej również zapewniamy!!! Wszystkich Parafian polecamy opiece Matki Bożej Nieustającej Pomocy - informują duszpasterze na stronie Parafii.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować