Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Koronawirus w Urzędzie Gminy w Łososinie Dolnej

Koronawirus w Urzędzie Gminy w Łososinie Dolnej

Jedna z osób pracujących w urzędzie gminy Łososina Dolna jest zakażona koronawirusem. Pracownicy, którzy mieli z nią bezpośrednią styczność zostaną poddani kwarantannie. Zgodnie z wymaganymi procedurami, zostaną u nich przeprowadzone testy. Ich wynik zdecyduje o dalszym postępowaniu.

 

Osoby, które w ostatnich dniach odwiedziły urząd, zgodnie z uzgodnieniami z Sanepidem, nie kwalifikują się do kwarantanny. Natomiast w przypadku wystąpienia u nich jakichkolwiek symptomów choroby Covid-19 powinny skontaktować się z Sanepidem lub oddziałem zakaźnym sądeckiego szpitala.

 

W związku z tym faktem od 7 lipca br. kontakt z Urzędem Gminy będzie możliwy tylko telefonicznie lub mailowo. W sytuacjach pilnych, szczególnie w sprawach akt stanu cywilnego, w których konieczny będzie osobisty kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy, obsługa będzie możliwa po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się z pracownikiem merytorycznym.


1. Wszelkie druki i wnioski dostępne są pod linkiem https://www.lososina.pl/pl/291/0/druki-i-formularze-do-pobrania.html

2. Przedsiębiorcy posiadający „profil zaufany”, podpis elektroniczny  lub bankowość elektroniczną, sprawy związane z rejestracją działalności, zmianami, zawieszeniem, wznowieniem i wykreśleniem działalności mogą załatwiać bezpośrednio na stronie: https://prod.ceidg.gov.pl/ceidg.cms.engine/

3. Informację o założeniu profilu zaufanego można uzyskać na stronie https://www.gov.pl/web/gov/zaloz-profil-zaufany

4. Wpłaty z tytułu podatków, opłat za odpady komunalne należy dokonywać na indywidualne rachunki bankowe podane na decyzjach i zawiadomieniach w sprawie określenia ich wysokości.

 

Źródło: GŁD

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować