Krynica-Zdrój: 92-latka śmiertelnie potrącona przez kierowcę

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, który miał miejsce dzisiaj (20 grudnia) w Krynicy-Zdroju. W wyniku tego zdarzenia zmarła 92-letnia piesza.

Krynica-Zdrój: 92-latka śmiertelnie potrącona przez kierowcę

20 grudnia około godz. 6:30 na ulicy Józefa Piłsudskiego w Krynicy-Zdroju doszło do zdarzenia drogowego z udziałem pieszej oraz kierującego samochodem marki Toyota. Mimo przeprowadzonej reanimacji, potrącona 92-letnia piesza, mieszkanka Krynicy-Zdroju, zmarła na miejscu zdarzenia.

Kierujący samochodem osobowym był trzeźwy, dodatkowo została pobrana od niego krew do dalszych badań. Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora i w obecności biegłego sądowego, pracowali policjanci z Komisariatu Policji w Krynicy-Zdroju oraz z grupy wypadkowej Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.

Wszystkie wykonane przez nich czynności, opinia biegłego oraz postępowanie tej sprawie, pozwolą dokładnie wyjaśnić okoliczności i przyczyny tego wypadku. Policjanci apelują do wszystkich użytkowników dróg o zachowanie szczególnej ostrożności, zwłaszcza w okresie przedświątecznym, który jest czasem zwiększonego natężenia ruchu.


Źródło: KMP NS, fot ilu.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować