Pogoda - Sądeckie.pl1

Dzisiaj jest: 01. 03. 2021
Do końca roku: 305 dniKrynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym

Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym

15 października na ul. Pułaskiego w Krynicy-Zdroju samochód osobowy wypadł z jezdni i w konsekwencji wylądował na dachu w przydrożnym cieku wodnym.

 

Przed przyjazdem strażaków osoby postronne pomogły opuścić pojazd pasażerce pojazdu. Kierujący pojazdem zdołał sam odpiąć pasy. Następnie w asekuracji i przy pomocy strażaków  mężczyzna wydostał się z pojazdu - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Uczestnicy zdarzenia po przebadaniu przez ZRM pozostały na miejscu zdarzenia.

 

Na miejsce zadysponowano ciężki samochód ratownictwa technicznego z dźwigiem hydraulicznym z JRG nr 1 w Nowym Sączu. Auto zostało wydobyte i postawione na koła, odłączono akumulator i zepchnięto pojazd na pobocze, gdzie oczekiwał na przyjazd lawety.

Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym Krynica Zdrój: Na ul. Pułaskiego osobówka wypadła z jezdni i wylądowała na dachu w przydrożnym cieku wodnym

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować