Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

Łabowa: Marszałek Małopolski spotkał się z przedstawicielami organizacji pozarządowych

Łabowa: Marszałek Małopolski spotkał się z przedstawicielami organizacji pozarządowych

O tym kto może otrzymać dofinansowanie, jak i gdzie złożyć wniosek i jak ten wniosek powinien być prawidłowo wypełniony rozmawiali z organizacjami pozarządowymi z Gminy Łabowa pracownicy urzędu marszałkowskiego. W spotkaniu wziął udział marszałek Witold Kozłowski.

Bardzo dziękuję za zaproszenie i zorganizowanie tego ciekawego wydarzenia. Jak tylko możemy to wspieramy organizacje pozarządowe z gmin z terenu województwa małopolskiego. Tego typu spotkanie ma być pomocą właśnie dla nich, dla tych, którzy niejednokrotnie dzwonią i pytają w jaki sposób mogą otrzymać wsparcie, czy jak złożyć wniosek - jak prawidłowo go wypełnić. Rozwój mieszkańców to rozwój gminy, a co za tym idzie - całego regionu - mówi marszałek Witold Kozłowski.


Podczas piątkowego spotkania, pracownicy UMWM nie tylko wyjaśnili, o jakie fundusze można zabiegać, ale też pokazali najczęstsze błędy, jakie we wnioskach się pojawiają. Te na pozór proste pomyłki dotyczące np. opisu wydarzenia czy jego zasięgu, mogą niestety spowodować odrzucenie. Przed wysłaniem wniosku warto też zadzwonić i skonsultować projekt z pracownikami UMWM, którzy chętnie pomogą i wyjaśnią, jak wypełnić lub gdzie szukać informacji o możliwych dofinansowaniach.


W wydarzeniu wzięły także udział: radna województwa Marta Mordarska oraz wójt Gminy Łabowa Marta Słaby.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować