LOT zaprasza do udziału w mistrzostwach samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza do udziału w mistrzostwach samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP.

LOT zaprasza do udziału w mistrzostwach samorządowców i pracowników samorządowych w tenisie stołowym – Beskid Wyspowy CUP

To wyjątkowa okazja do integracji i rywalizacji sportowej wśród przedstawicieli władz lokalnych i pracowników administracji publicznej z powiatu limanowskiego oraz powiatów partnerskich: kłodzkiego, polkowickiego, sławieńskiego, koszalińskiego.


Turniej odbędzie się 09.09.2023 (sobota) w Hali sportowej w Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych w Mszanie Dolnej. Uroczyste otwarcie zaplanowano na godzinę 9.00.


Turniej będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: samorządowcy (w tym wójtowie, burmistrzowie, zastępcy, sekretarze, radni) oraz pracownicy samorządowi. W każdej kategorii będą oddzielne klasyfikacje dla mężczyzn i kobiet.


Aby wziąć udział w turnieju, należy zgłosić się w terminie od 01 do 21 sierpnia 2023 r. poprzez wysłanie e-maila na adres: lotlimanowski@gmail.com lub zadzwonić pod numer telefonu: 18 33 37 903. W zgłoszeniu prosimy podać następujące informacje: nazwisko i imię, pełniona funkcja, nazwa samorządu, nazwa powiatu, telefon kontaktowy. Prosimy również o przesłanie skanu podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych oraz oświadczenia o statusie samorządowca/pracownika samorządowego.


Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiego zgłaszania się. Do dnia 14 sierpnia br. każdy powiat ma zagwarantowany limit po 6 zgłoszeń w każdej z dwóch głównych kategorii. Po tym terminie limity przestają obowiązywać.


Turniej będzie nie tylko sportowym wyzwaniem, ale także okazją do poznania ciekawych ludzi i nawiązania nowych kontaktów. Wszyscy uczestnicy otrzymają medale pamiątkowe, a na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.


Szczegóły organizacji zawodów i Oświadczenia do pobrania tutaj.


Kontakt do organizatora:

ul. Józefa Marka 9, 34-600 Limanowa

pok. 323A

tel. 18 33 37 903,

e-mail lotlimanowski@gmail.com.


Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować