Magia Świąt na Jarmarku Bożonarodzeniowym w Kadczy
14 grudnia w Naskiej Zagrodzie (Kadcza) odbył się urokliwy Jarmark Bożonarodzeniowy, który zgromadził mieszkańców i turystów, wprowadzając ich w magiczną atmosferę nadchodzących świąt. Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Tadeusza Zaremby, Starosty Nowosądeckiego, i pełne było atrakcji, które zachwyciły każdego.
Na uczestników czekały stoisko z lokalnymi wyrobami, rękodziełem, ozdobami świątecznymi oraz domowymi specjałami, które kusiły zapachami i wyjątkowym smakiem. Dopełnieniem tego magicznego dnia były kolędy i pastorałki w wykonaniu lokalnych artystów, a także występ Zespołu Regionalnego Kiyrpecki, który wprowadził wszystkich w radosny nastrój.
Nie zabrakło również atrakcji dla najmłodszych – dzieci miały okazję wziąć udział w warsztatach malowania bombek, rozwijając swoją kreatywność i tworząc piękne ozdoby. To był dzień pełen radości, który pozwolił wszystkim poczuć prawdziwy klimat świąt Bożego Narodzenia.
Źródło: Fot. Oliwia Gawron
Komentarze