Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte

Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte

Prezydent Ludomir Handzel otworzył Miejskie Przedszkole nr 6, które mieści się w budynku Szkoły Podstawowej nr 21. Oprócz wyremontowanych i dobrze wyposażonych sal, na przedszkolaków czeka także nowy plac zabaw.

 

Dziękuje pani dyrektor i całej dyrekcji za zaangażowanie. Cały czas od półtorej roku pracujemy dla mieszkańców Nowego Sącza. Chcemy, aby byli oni zadowoleni z ekipy dobrej zmiany w mieście. Cieszę się, że powstają tego typu miejsca, a warunki do spędzania czasu przez dzieci są jak najlepsze. To zależy również od tego otoczenia, w którym się znajdujemy, żeby te osoby, które opiekują się dziecmi były zadowolone z tego jakie mają miejsce pracy. Myślę, że dla rodziców jest to bardzo ważne jaka jest jakość tego przedszkola. Życzę wszystkiego dobrego w tym roku szkolnym, w tym momencie przedszkolnym. Mam nadzieję, że to wszystko będzie dobrze służyło rozwojowi naszych dzieci - powiedział prezydent.

Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz Miejskie Przedszkole nr 6 już otwarte Nowy Sącz

Fot. Fb Prezydent Ludomir Handzel

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować