Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Mieszkańcy mogą wnosić uwagi do koncepcji projektowej budowy Obwodnicy Wschodniej Nowego Sącza

Mieszkańcy mogą wnosić uwagi do koncepcji projektowej budowy Obwodnicy Wschodniej Nowego Sącza

Władze miasta zapraszają Mieszkańców do wnoszenia uwag do projektu budowlanego dla zadania budowy Obwodnicy Wschodniej Nowego Sącza - etap I tj. od ul. Pieczkowskiego do ul. Lwowskiej.

Wypełnioną ankietę można przesyłać tradycyjnie pocztą lub e-mail na adres: sekretariat@mzd.nowysacz.pl w terminie do dnia 21 czerwca 2021 r.


Link do ankiety i koncepcji projektowej: https://mzd.nowysacz.pl/?p=3588


Przypomnijmy. Budowa Wschodniej Obwodnicy Nowego Sącza miałaby być podzielona na dwa etapy. Pierwszy z nich obejmuje odcinek nowej drogi od ul. Pieczkowskiego (DK75) do ul. Lwowskiej (DK28). Głównym założeniem całej inwestycji jest rozładowanie korków wschodniej oraz północnej części miasta.


Planowany przebieg obwodnicy wschodniej Nowego Sącza jest kontynuacją ul. Witosa, czyli to jest mniej więcej wysokość ul. Nowochruślickiej i później przez Osiedle Piątkowa w kierunku ul. Lwowskiej. Rondo na ul. Lwowskiej w kierunku Paszyna. Później mostek na Potoku Łubinka. Następnie kontynuując tą drogę przenosimy ruch estakadą nad ul. Długoszowskiego i ul. Jamnicką, aby przez nową przeprawę połączyć się na wysokości tzw. dzikiego ronda z ul. Piłsudskiego - tłumaczy prezydent Ludomir Handzel.


Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować