Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniMPK przekazało na licytacje WOŚP przejazd zabytkowym "Ogórkiem"

MPK przekazało na licytacje WOŚP przejazd zabytkowym "Ogórkiem"

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Nowym Sączu przekazało na licytację przejazd prawdziwą legendą motoryzacji, jednym z najpopularniejszych środków transportu ubiegłych lat. Pięknie odrestaurowany „Ogórek”, który wygląda jakby właśnie opuścił fabrykę sprawi, że można poczuć się jak w wehikule czasu.

Zalicytuj i wygraj! Zrób niespodziankę swoim bliskim i zabierz ich w niepowtarzalną podróż w czasie podczas której, możemy również opowiedzieć o historii Nowego Sącza.


Więcej informacji o „Ogórku” na www.jelczns.pl


Czas przejazdu do 2 godzin, do 50 km, rozpoczęcie i zakończenie przejazdu na terenie miasta Nowego Sącza. Maksymalna liczba osób: 40 lub wg aktualnie obowiązującego reżimu sanitarnego. Data i godzina przejazdu do ustalenia w okresie wiosennym lub letnim.


Cena wywoławcza: 900,00 zł. Termin i miejsce do uzgodnienia po zakończeniu aukcji. Cały dochód zostaje automatycznie przekazany na konto WOŚP!


29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to zbiórka na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. W tym roku dedykowana jest wsparciu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyce głowy.


Źródło: MPKNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować