Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i ul. Broniewskiego zostało uruchomione bezpieczne przejście dla pieszych

Na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i ul. Broniewskiego zostało uruchomione bezpieczne przejście dla pieszych

Nad przejściem dla pieszych zamontowano dedykowane oświetlenie. Dzięki inwestycji poprawi się bezpieczeństwo mieszkańców i dzieci uczęszczających do pobliskich szkół.

 

Nie przypadkiem po zmierzchu spotykam się z gospodarzem tego terenu panem Józefem Hojnorem, ponieważ właśnie dzisiaj na skrzyżowaniu ul. Lwowskiej i ul. Broniewskiego uruchomiliśmy bezpieczne przejście dla pieszych, specjalnie doświetlone. To bezpieczeństwo dla dzieci zmierzających do szkoły nr 18, 20, dla mieszkańców. Z daleka widoczne. Cieszę się, że pan radny przypilnował tego tematu i możemy cieszyć się z tego miejsca, które staje się bezpieczniejsze dla mieszkańców - powiedział prezydent.

Nad przejściem dla pieszych na ul. Lwowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Broniewskiego zamontowano dedykowane oświetlenie Nad przejściem dla pieszych na ul. Lwowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Broniewskiego zamontowano dedykowane oświetlenie Nad przejściem dla pieszych na ul. Lwowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Broniewskiego zamontowano dedykowane oświetlenie Nad przejściem dla pieszych na ul. Lwowskiej przy skrzyżowaniu z ul. Broniewskiego zamontowano dedykowane oświetlenie

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować