Pogoda - Sądeckie.pl26

Dzisiaj jest: 26. 02. 2021
Do końca roku: 308 dniNa ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa

Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa

Dzisiaj we wczesnych godzinach porannych przy Stadionie Sandecji na ul. Kilińskiego w Nowym Sączu doszło do pożaru rozdzielni elektrycznej. Na miejsce zdarzenia udały się zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu.

 

Jak informują funkcjonariusze PSP paliła się stacja transformatorowa. Widoczny był ogień oraz dym wydobywający się z kratek wentylacyjnych. W odległości 1 metra od budynku stacji znajdował się samochód ciężarowy z przewoźnym agregatem prądotwórczym, który nie był objęty pożarem.

 

Po odłączeniu zasilania elektrycznego, strażacy przystąpili do gaszenia płonącej skrzynki elektrycznej. Po ugaszeniu ognia wnętrze budynku, miejsce w okolicy spalonej rozdzielni oraz pobliskie otoczenie zostały sprawdzone przy użyciu kamery termowizyjnej.

 

Na razie nie wiadomo co wywołało pożar.

 

W związku z pożarem dzisiejsze spotkanie drużyny Sandecji z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza rozpocznie się o godzinie 17:00.


Mecz miał zostać rozegrany o godzinie 19, ale z uwagi iż spłonęła doszczętnie stacja transformatorowa, bez której nie ma możliwości rozegrania meczu przy sztucznym oświetleniu, godzina ta uległa zmianie. Dodatkowo ucierpiała instalacja elektryczna na stadionie im. Ojca Władysława Augustynka. 

Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy SączNa ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz Na ul. Kilińskiego płonęła stacja transformatorowa Nowy Sącz

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować