Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Najlepszy kierowca w MPK wybrany

Najlepszy kierowca w MPK wybrany

26 października w sądeckim ratuszu odbyło się wręczenie nagród na najlepszego Kierowcę Nowosądeckiej Komunikacji Miejskiej.  Zwyciężczynią V edycji konkursu została Ewa Kos, która pracuje w MPK od 2,5 roku. Otrzymała ona dyplom, pamiątkową statuetkę, nagrodę finansową oraz rzeczową.

 

Laureatka nie kryła zaskoczenia z wygranej. Podkreśliła, że jest bardzo dumna, ale nie czuje się wyróżniona. Drugie miejsce w konkursie zajął Sebastian Zabrzeński, a trzecie Wojciech Zygmunt. Przyznano również siedem wyróżnień.


Prezydent miasta Ryszard Nowak pogratulował zwyciężczyni oraz pozostałym laureatom. Nagrody wręczał w towarzystwie prezesa Zarządu Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego Andrzeja Górskiego oraz wiceprezesów: Sławomira Rybarskiego oraz Anny Sokołowskiej.


Konkurs na najlepszego kierowcę MPK składa się z dwóch części. Pierwszą z nich było głosowanie pasażerów, drugą  etap finałowy, przeprowadzony we współpracy z Małopolskim Ośrodkiem Ruchu Drogowego. Dziesięciu finalistów rywalizowało w teście wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego oraz praktycznych zadaniach na placu manewrowym. Oceniana była także pierwsza pomoc przedmedyczna oraz ekologiczna i ekonomiczna jazda.


Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować