Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniNowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej

Nowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej

Zgodnie z zamówieniem z dnia 31 lipca 2019 roku na podkarpacie wyjedzie 8 pojazdów elektrycznych, natomiast dwa zamówione pojazdy spalinowe są już w Rzeszowie.

 

Zawarta umowa gwarantuje dostawy łącznie dziesięciu pojazdów za kwotę prawie 200 mln zł w ramach Podkarpackiej Kolei Aglomeracyjnej.


Pojazdy IMPULS 2, wyprodukowane przez NEWAG S.A., to jedne z najnowocześniejszych elektrycznych zespołów trakcyjnych w Polsce. Przy ich projektowaniu szczególną uwagę zwrócono na bezpieczeństwo i komfort podróży.

 

Pojazdy Impuls 2 przeznaczone na trasy województwa podkarpackiego wyposażone będą w ETCS wzorca 3 (baseline 3). ETCS, zapewnia sygnalizację kabinową, jak i kontrolę pracy maszynisty przy zwiększonym poziomie bezpieczeństwa.

Nowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej Nowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej Nowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej Nowoczesne Impulsy 2 Newagu zamówione przez województwo podkarpackie wyjechały na jazdy próbne w trakcji trzykrotnej

Źródło: Newag

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować