Pogoda Nowy Sącz

4

Dzisiaj jest: 04. 10. 2022 Dni od początku roku: 276 Dni do końca roku: 88
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sandecja ma nowego prezesa

Sandecja ma nowego prezesa

Nowym prezesem naszego klubu został Miłosz Jańczyk, natomiast wiceprezesem oraz dyrektorem sportowym pozostanie Łukasz Skrzyński.

Decyzją Rady Nadzorczej nowym prezesem został Miłosz Jańczyk, który jak dotąd pełnił funkcję prokurenta spółki. - Wybór prezesa w osobie Pana Miłosza jest najlepszą z możliwych opcji. Doskonale wiemy, jak długo jest blisko klubu i jak bardzo dba o jego dobre imię. Wierzymy, że Sandecja pod jego okiem będzie się wciąż rozwijała i godnie reprezentowała naszą lokalną społeczność - powiedział ustępujący ze stanowiska p.o. prezesa, Łukasz Morawski.


Miłosz Jańczyk z Sandecją związany jest od 2004 roku. Był inicjatorem, współzałożycielem oraz wieloletnim prezesem zorganizowanego ruchu kibicowskiego w Nowym Sączu, który po sformalizowaniu zaistniał, jako Stowarzyszenie Kibiców Sandecji. Jednym z jego głównych przedsięwzięć na rzecz klubu jest telewizja internetowa Sandecja.TV.


Ponadto Miłosz Jańczyk może pochwalić się wieloletnią współpracą z ogólnopolskimi koncernami telewizyjnymi Orange Sport oraz Polsat Sport. Jest szefem biura prasowego i mediów klubowych, odpowiadającym za współpracę z redakcjami na terenie całej Polski. Pełni również funkcję rzecznika prasowego Sandecji. 41-letni Miłosz Jańczyk jest absolwentem Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis Univercity o specjalności "zarządzanie strategiczne".


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować