Nowy Sącz: Mieszkańcy chcą dodatkowych kursów trzech linii autobusowych. Zwrócili się z prośbą do Radnego Macieja Rogóża

W odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie mieszkańców na usługi komunikacji publicznej, spowodowane pracami remontowymi Polskich Kolei Państwowych, radny Maciej Rogóż podjął działania mające na celu zwiększenie liczby kursów autobusowych.

Nowy Sącz: Mieszkańcy chcą dodatkowych kursów trzech linii autobusowych. Zwrócili się z prośbą do Radnego Macieja Rogóża

Wysłuchał on propozycji mieszkańców i przekazał je do Wydziału Transportu i Komunikacji, który ma za zadanie przeprowadzić analizę i zdecydować o możliwości wprowadzenia dodatkowych kursów autobusowych linii 3, 4 i 9. Radny Rogóż podkreśla, że potencjalne zmiany powinny być zbilansowane i odpowiadać na rzeczywiste potrzeby pasażerów.

W przeszłości podobne działania przyniosły pozytywne rezultaty, co daje mieszkańcom nadzieję na skuteczność obecnych starań. Oczekuje się, że wkrótce zostaną ogłoszone szczegóły dotyczące harmonogramu potencjalnych dodatkowych kursów na rok 2024.

Poniżej wniosek złożony przez radnego Macieja Rogóża do Wydziału Transportu i Komunikacji.


Do tematu wrócimy.

Źródło: Materiały nadesłane do redakcji, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować