Pogoda Nowy Sącz

19

Dzisiaj jest: 19. 08. 2022 Dni od początku roku: 230 Dni do końca roku: 134
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Nowy Sącz z wyróżnieniem w konkursie Lider Małopolski 2020 za modernizację Basenu nad Łubinką

Nowy Sącz z wyróżnieniem w konkursie Lider Małopolski 2020 za modernizację Basenu nad Łubinką

Podczas wczorajszego spotkania on-line z mieszkańcami prezydent Ludomir Handzel poinformował, że miasto Nowy Sącz otrzymało wyróżnienie – tytuł Lidera Małopolski 2020 za najlepsze przedsięwzięcie roku w Małopolsce. Chodzi o modernizację Basenu nad Łubinką.

Stowarzyszenie Gmin i Powiatów Małopolski, a dokładnie przewodniczący tego stowarzyszenia pan Kazimierz Barczyk, poinformował mnie, że Nowy Sącz otrzymał wyróżnienie, tytuł Lidera Małopolski 2020 za najlepsze przedsięwzięcie roku w Małopolsce, za modernizację Basenu nad Łubinką w Nowym Sączu - powiedział prezydent.


Włodarz miasta wyraził swoje zadowolenie z faktu, że Nowy Sącz został doceniony przez stowarzyszenie, które skupia gminy i powiaty Małopolski.


Myślę, że warto cieszyć się z takich wyróżnień, które nie są płatnymi przez miasto Nowy Sącz konkursami, tylko jest to docenienie stowarzyszenia, które skupia gminy i powiaty Małopolski. Bardzo dziękuje zarządowi tego stowarzyszenia za dostrzeżenie, że Nowy Sącz się zmienia i że mieszkańcy są beneficjentami tych zmian - dodaje Ludomir Handzel.


Przypomnijmy. W ramach modernizacji Basenu nad Łubinką powstała strefa dla osób dobrze pływających, małych dzieci oraz osób starszych. Ponadto wodny plac zabaw, część gastronomiczna, szatnie i duża trawiasta plaża.

***

Kapituła Konkursu "LIDER MAŁOPOLSKI - Najlepsze Przedsięwzięcie Roku 2020 w Małopolsce", w skład której wchodzi 27 samorządowców – członków Zarządu i Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Małopolski - wyróżnia najważniejsze przedsięwzięcia o wymiarze społecznym ważne dla sfery duchowej, tożsamości, edukacji, jakości życia mieszkańców, inwestycje infrastrukturalne, ekspansywne firmy z Małopolski, z nowymi technologiami, stwarzające nowe miejsca pracy. Kapituła co roku przyznaje 10 równorzędnych Tytułów LIDER MAŁOPOLSKI oraz jeden Tytuł Specjalny.


XXI edycja Konkursu Lider Małopolski 2020 to okazja do promowania i zaprezentowania "lokomotyw Małopolski": najważniejszych inicjatyw, spektakularnych dokonań oraz ważnych gospodarczo i społecznie inwestycji z terenu historycznej Małopolski.


Kapituła XXI Konkursu LIDER MAŁOPOLSKI przyznała Tytuł LIDER MAŁOPOLSKI 2020 r. następującym przedsięwzięciom:


Tytuł Specjalny - LIDER MAŁOPOLSKI - NAJLEPSZE PRZEDSIĘWZIĘCIE W MAŁOPOLSCE W 2020 ROKU: PRACOWNICY OCHRONY ZDROWIA ZA WALKĘ Z PANDEMIĄ COVID-19


LIDER MAŁOPOLSKI 2020 - Najlepsze Przedsięwzięcie w Małopolsce w 2020 roku:

  • MAŁOPOLSKA TARCZA ANTYKRYZYSOWA SAMORZĄDU WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO
  • RENOWACJA OŁTARZA WITA STWOSZA W BAZYLICE MARIACKIEJ
  • MOST NA WIŚLE W BORUSOWEJ ŁĄCZĄCY WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIE I ŚWIĘTOKRZYSKIE
  • BUDOWA OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW KOMUNALNYCH ORAZ KANALIZACJI SANITARNEJ W SĘDZISZOWIE W WOJEWÓDZTWIE ŚWIĘTOKRZYSKIM
  • MODERNIZACJA BASENU NAD ŁUBINKĄ W NOWYM SĄCZU

  • BUDOWA SZKOŁY MISTRZOSTWA SPORTOWEGO W WIELICZCE
  • ROZBUDOWA ZESPOŁU SZKÓŁ MUZYCZNYCH W TARNOWIE O SALĘ KONCERTOWĄ
  • PARK PAMIĘCI WIELKIEJ SYNAGOGI W OŚWIĘCIMIU
  • PARKI W KRAKOWIE. PARK JERZMANOWSKICH I PARK W CZYŻYNACH
  • GRUPA MERCATOR MEDICAL

(SGiPM)


Fot. UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować