Pogoda - Sądeckie.pl6

Dzisiaj jest: 06. 03. 2021
Do końca roku: 300 dniNowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego

Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego

Zadanie obejmuje remont ul. Wiśniowieckiego na odcinku od ul. Królowej Jadwigi do I Brygady. 

 

W ramach przedsięwzięcia zostanie wykonana nowa nawierzchnia: jezdni, chodników, zjazdów i zatoki autobusowej wraz z krawężnikami i obrzeżami. Przebudowane będzie również skrzyżowanie z ulicami Malczewskiego, Ciećkiewicza, Korzeniowskiego oraz I Brygady. 


 
 

Bezpieczeństwo pieszych poprawi wykonanie nowoczesnego doświetlenia przejść w rejonie skrzyżowań z ulicami Malczewskiego, Ciećkiewicza, I Brygady oraz budowa nowego odcinka chodnika po stronie prawej o długości 365 mb.

 

Dobra zmiana w Nowym Sączu nie zwalnia tempa. Rozpoczynamy właśnie remont ul. Wiśniowieckiego. To bardzo ważna arteria Nowego Sącza. Kompleksowy remont od ul. Królowej Jadwigi do ul. I Brygady. Nareszcie porządne chodniki, z jednej i drugiej strony dwumetrowe. Stawiamy na bezpieczeństwo. Doświetlamy dodatkowo przejścia dla pieszych. No i przede wszystkim gładki, świeży asfalt dla państwa - powiedział prezydent. 

Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego Nowy Sącz. Rozpoczął się remont ulicy Wiśniowieckiego

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować