Pogoda - Sądeckie.pl28

Dzisiaj jest: 28. 02. 2021
Do końca roku: 306 dniOd 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi

Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi

Od minionej  soboty w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi. W jednym miejscu znalazły się towary tylko od lokalnych producentów, z których wiele posiada certyfikat Marki Sądeckiej. Patronat nad przedsięwzięciem objął starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski, prezydent Nowego Sącza Ludomir Handzel oraz Kongregacja Kupiecka w Nowym Sączu.

 

- Bardzo ważne jest wspieranie lokalnych producentów żywności, rolników i przedsiębiorców, tym bardziej w czasach pandemii - mówi Marek Kwiatkowski, starosta nowosądecki. - Mamy wiele smakowitych produktów, którymi możemy się pochwalić i z których słynie Sądecczyzna. Teraz zarówno mieszkańcy, jak i turyści mogą je znaleźć pod jednym adresem.

 

Na półkach sklepo-kawiarni Produkty Regionalne znajdziemy m.in. wyroby Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej (która otworzyła ten sklep), ciasta, wędliny, soki, miody i wiele innych naturalnych i ekologicznych towarów z naszego regionu.

 

Sklep znajduje się przy ul. Sobieskiego 22 w Nowym Sączu.

Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi Od 5 grudnia w Nowym Sączu działa sklep z produktami regionalnymi

Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować