Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 06. 2021
Do końca roku: 193 dni
Jakość Powietrza

Piętnaście firm chce budować salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Łęce

Piętnaście firm chce budować salę gimnastyczną przy Szkole Podstawowej w Łęce

Piętnaście ofert złożono w przetargu na budowę sali gimnastycznej wraz z pomieszczeniami towarzyszącymi przy Szkole Podstawowej w Łęce. Rozpiętość cenowa wynosi ponad 2 mln zł.

 

Do rywalizacji przystąpiły firmy budowlane z różnych części kraju m.in. z Wrocławia, Krakowa, Tarnowa, Nowego Sącza, Stalowej Woli. Nie brakuje też propozycji firm z samej gminy Korzenna oraz z powiatu nowosądeckiego.

 

Najbardziej kosztowna oferta opiewa na ponad 6,9 mln zł. Na drugim biegunie znajduje się propozycja wykonania inwestycji za niespełna 4,7 mln zł. Ostateczna decyzja o tym, która z firm otrzyma zlecenie, zapadnie po weryfikacji i analizie ofert.

 

Do wykonania w ciągu 19 miesięcy od podpisania umowy jest sala gimnastyczna wraz z mniejszymi salami do ćwiczeń i zapleczem sanitarno-socjalnym. Na parterze zaprojektowano szatnie, sanitariaty, salę gimnastyczną, siłownię, pomieszczenia dla nauczyciela WF, pomieszczenie higienistki, klatkę schodową, windę oraz kotłownię.

 

Na piętrze będą dwie salki do ćwiczeń, sanitariaty i pokój nauczycielski, zaś na strychu pomieszczenia techniczne, magazyn i pomieszczenie konserwatora. Całkowita powierzchnia użytkowa budynku wyniesie niespełna 1500 m².

 

Źródło: Gm. Korzenna

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować