Pogoda - Sądeckie.pl3

Dzisiaj jest: 03. 03. 2021
Do końca roku: 303 dniPiwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu

Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu

We środę 19 sierpnia strażacy interweniowali w związku z gwałtownymi opadami deszczu jakie wystąpiły w okolicach Piwnicznej Zdroju.

 

W Kosarzyskach została zalana posesja przy budynku mieszkalnym. Woda wlewała się z drogi. Strażacy nadmiar wody skierowali w drugą stronę przy użyciu worków z piaskiem. Właścicielowi posesji pozostawiono 15 worków z piaskiem do wykorzystania na zabezpieczenie posesji w przypadku dalszych opadów - informują funkcjonariusze PSP.

 

Tego samego dnia w innym miejscu w Kosarzyskach druhowie udrażniali przepust. Woda wylewała się na drogę, gdzie częściowo już uszkodziła drogę gminną. Nie było możliwości przejazdu w stronę szczytu Niemcowa. Przepust udrożniono przy użyciu sprzętu burzącego. Informację o uszkodzonej drodze przekazano do Urzędu Miasta i Gminy a miejsce wygrodzono taśmą ostrzegawczą - relacjonują druhowie.

Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu Piwniczna Zdrój. Strażacy interweniowali w związku z ulewnymi opadami deszczu

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować