Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce

Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce

W sobotę 14 listopada drużyna Sandecji rozegrała w Kielcach wyjazdowy mecz w ramach 12. kolejki Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem była Korona Kielce. Niestety podopieczni Dariusza Dudka przegrali wynikiem 0:1.

 

Dariusz Dudek po swoim debiucie na ławce trenerskiej zespołu Sandecji stwierdził, że dostrzegł w meczu z Koroną kilka pozytywnych rzeczy, które niebawem zaprocentują.

 

Myślę, że dzisiejsze spotkanie pokazało, że czeka nas bardzo dużo pracy, aczkolwiek wydaje mi się, że z przebiegu tego spotkania powinniśmy chociaż jeden punkt stąd przywieźć. Na dzisiejszy moment to wszystko na co nas stać, musimy jak najszybciej zacząć pracować i przygotować się do następnego spotkania. Gramy bardzo ważny mecz w środę z Resovią, czeka nas dużo pracy, bo było parę takich momentów, które mnie zadowalają. Praktycznie jestem po dwóch treningach, ale myślę, że będzie dobrze. Jeśli chodzi o Koronę to niczym nas nie zaskoczyła, aczkolwiek tak jak powiedziałem, miałem dwa treningi, bardziej skupiłem się na naszym zespole, mamy mieć swój styl, charakter. Ten sądecki charakter powoli wraca, brakuje pewności siebie, są takie momenty, kiedy bardzo prosty, indywidualny błąd i tracimy bramkę po raz kolejny, to się powtarza i to trzeba wyeliminować. Jest dużo pozytywnych rzeczy, które dzisiaj zobaczyłem i myślę, że w środę będzie już o kilka procent lepiej. Czekamy na zwycięstwo, to jest ważne, nie ma tej pewności siebie, zespół to ewidentnie odczuwa. Myślę, że parę sytuacji było, te ciekawe rzeczy trzeba pielęgnować, na pewno musimy się ustrzegać błędów - powiedział po spotkaniu z Koroną trener drużyny Sandecji, Dariusz Dudek.

 

Mecz odbył się bez udziału publiczności. Sędziował: Wojciech Myć.

Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce Porażka Sandecji w meczu z Koroną Kielce

Źródło i fot. MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować