Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Posłanka KO otwarła biuro poselskie w rynku

Posłanka KO otwarła biuro poselskie w rynku

W ubiegły czwartek 5 marca, przy ul. Rynek 20 w Nowym Sączu odbyło się uroczyste otwarcie biura posłanki Koalicji Obywatelskiej, Jagny Marczułajtis-Wlaczak. Uczestniczył w nim przewodniczący PO Borys Budka.

 

To biuro jest przede wszystkim dla ludzi. Możemy się spotykać i możemy rozmawiać o sprawach ważnych dla mieszkańców, możemy im pomagać jak tylko umiemy i potrafimy. Jesteśmy otwarci i chętnie pomożemy – powiedziała posłanka.

 

W biurze będzie można skorzystać również z nieodpłatnej pomocy prawnej.

 

Chciałabym również zapewnić o tym, że w tym biurze poselskim będą też świadczone porady prawne. Jeśli będzie ktoś potrzebował takiej porady prawnej to może się tutaj z mieszkańców zgłosić. Te porady będą dla mieszkańców nieodpłatne.


Obecny podczas otwarcia Borys Budka powiedział, że wszyscy mieszkańcy bez względu na orientację polityczną i poglądy będa mogli uzyskać w tym biurze poselskim pomoc.

 

Chcemy, żeby to biuro poselskie stanowiło takie miejsce, w którym mieszkańcy bez względu na to czy identyfikują się z takimi czy innymi poglądami, żeby mogli tutaj przyjść jeżeli będą mieli swoje interwencje, jeżeli będą chcieli szukać pomocy w której my parlamentarzyści jesteśmy w stanie coś zrobić – dodał obecny podczas otwarcia prezes PO.


Biuro będzie czynne w poniedziałki w godz. 11-14, środy od 11-16 i piątki od 11-14.


Tego samego dnia Jagna Marczułajtis-Walczak i Borys Budka spotkali się z mieszkańcami Nowego Sącza w ramach Klubu Obywatelskiego. W Restauracji Panorama prowadzone były „Rozmowy o Polsce”.
 

Fot. Facebook Jagna Marczułajtis-Walczak

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować