Pogoda - Sądeckie.pl

23

Dzisiaj jest: 23. 10. 2021 Do końca roku: 69 dni
Jakość Powietrza:

PILNE! Powiat limanowski: Zaginęła matka z 7-tygodniowym synkiem. Policja prosi o pomoc

PILNE! Powiat limanowski: Zaginęła matka z 7-tygodniowym synkiem. Policja prosi o pomoc

Limanowscy policjanci prowadzą poszukiwania zaginionej Agnieszki Matejko oraz jej dziecka. Nastolatka w dniu 28.06.2021 roku około godziny 15:10 trzymając na rękach swojego syna Wiktora Matejko (wiek 7 tygodni) wyszła z domu wczasowego – agroturystycznego, znajdującego się w miejscowości Owieczka (powiat limanowski) i udała się w nieznanym kierunku. Do chwili obecnej nie nawiązała kontaktu opiekunami.

Zaginieni to:

Agnieszka Matejko lat 16
Rysopis: wiek z wyglądu ok 18 lat, wzrost około 155 – 160 cm, waga około 45 kg, sylwetka szczupła, włosy długie wiśniowo/rude oczy ciemne, twarz pełna, uszy normalne przylegające, nos normalny prosty, uzębienie pełne, mocno zarysowane brwi. W chwili zaginięcia wymieniona ubrana była w jasno różową obcisłą sukienkę za kolano, różowe klapki.

Dziecko - Wiktor Matejko ( wiek 7 tygodni) ubrany był w białe body, znaków szczególnych – brak.


Zaginiona wraz z dzieckiem udała się w nieznanym kierunku, pozostawiając wózek dziecięcy, ubrania swoje jak i dziecka wraz z rzeczami niezbędnymi do pielęgnacji dziecka oraz dowód osobisty.


Policjanci proszą wszystkie osoby, które mogłyby udzielić informacji na temat miejsca pobytu osób zaginionych o ich przekazanie bezpośrednio do dyżurnego KPP Limanowej. 47-83-45-400 lub na numer telefonu alarmowego 112.


Źródło: KPPL
Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować