Pogoda - Sądeckie.pl8

Dzisiaj jest: 08. 05. 2021
Do końca roku: 237 dni
Jakość Powietrza

Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem

Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem

Dzisiaj (17 grudnia) przez blisko 4 godziny strażacy walczyli z pożarem budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej w Nowym Sączu.

 

Okazało się, że pożarem objęta była więźba dachowa na jednej części budynku, która oddzielona była od reszty murowaną ścianką działową. Występowało silne intensywne zadymienie wewnątrz zakładu, a ogień wyszedł poza obrys dachu. W hali znajdowały  się trzy 11-sto kilogramowe butle z gazem propan-butan - relacjonują druhowie z PSP.

 

Służby pożarnicze ugasiły ogień oraz przystąpiły do rozbiórki poszycia dachu i więźby dachowej. Elementy objęte pożarem zostały przelane wodą a całość sprawdzona kamerą termowizyjną.

 

W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał. Prawdopodobnie pożar wywołało zwarcie instalacji elektrycznej.

Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem  Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem Pożar budynku produkcyjno-magazynowego na ul. Wolskiej. Strażacy przez blisko 4 godziny walczyli z ogniem

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować