Pogoda - Sądeckie.pl21

Dzisiaj jest: 21. 04. 2021
Do końca roku: 254 dni
Jakość Powietrza

Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR

Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR

Pięć osób zostało poszkodowanych w wyniku pożaru samochodu osobowego do którego doszło w niedzielę 27 września na DK nr 75 w Tyliczu.

 

Po dotarciu na miejsce służb ratunkowych okazało się, że pojazd marki Chrysler Cruiser na zagranicznych tablicach rejestracyjnych uległ zapaleniu po wcześniejszym uderzeniu w przepust drogowy.

 

Początkowo poszkodowany kierujący pojazdem - obywatel Ukrainy twierdził, że podróżował sam. Jednak w trakcie gaszenia płonącego auta strażacy zauważyli kolejne osoby, które jak się okazało również brały udział w tym zdarzeniu.

 

Podczas podawania środków gaśniczych na palący pojazd zauważono dwie osoby tj. jedna stojąca a druga leżąca w odległości około 120 m od miejsca zdarzenia wzywających pomoc. W wyniku rozpoznania ustalono, że osoby znajdowały się pod wpływem zdarzenia i obydwie były z urazami. W dalszym rozpoznaniu stwierdzono, że kolejne dwie osoby znajdowały się w pobliskich zaroślach z widocznymi obrażeniami. W sumie czterech poszkodowanych to byli obcokrajowcy - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Dwie osoby zostały przetransportowane śmigłowcami LPR, a pozostałe trzy karetkami do szpitali. 

Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR   Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR Pożar osobówki w Tyliczu. 5 osób poszkodowanych i w akcji śmigłowiec LPR

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować