Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Pożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobę

Pożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobę

Jedna osoba została poszkodowana w wyniku pożaru do którego doszło dzisiaj około godziny 11 w jednym z mieszkań na Al. Batorego w Nowym Sączu.

 

"Z informacji uzyskanych na miejscu zdarzenia od mieszkańców w lokalu wynikało, że w mieszkaniu może przebywać jedna osoba. Drzwi były zamknięte. Lokatorzy sąsiednich mieszkań opuścili je i oczekiwali na zewnątrz budynku. Nikt z nich nie uskarżał się na żadne dolegliwości" - relacjonują funkcjonariusze PSP.

 

Strażacy weszli do środka i ewakuowali na klatkę schodową nieprzytomnego mężczyznę, po czym przekazali go załodze karetki Pogotowia Ratunkowego. Następnie ugasili pożar, który występował w jednym pokoju. Cały budynek został przewietrzony, a sąsiednia klatka schodowa, mieszkania oraz strych sprawdzone. Nie stwierdzono zagrożenia.

 

Na razie nie wiadomo, co wywołało pożar.

 

Strażacy mieli problem z dotarciem na miejsce zdarzenia z powodu wąskich uliczek oraz zaparkowanych samochodów. Druhowie kolejny raz apelują o nie zastawianie dróg dojazdowych na Sądeckich osiedlach.

Pożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobęPożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobęPożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobęPożar w mieszkaniu na Al. Batorego. Strażacy ewakuowali jedną osobę

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować