Prezydent Nowego Sącza w krzyżowym ogniu pytań

Prezydent Nowego Sącza w krzyżowym ogniu pytań

W dniu 25 kwietnia w auli Wyższej Szkoły Biznesu - National Louis University, Prezydent Miasta Nowy Sącz Ludomir Handzel spotkał się z młodzieżą Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu "Wielcy Sądecczyzny". 

 

Prezydent Ludomir Handzel odpowiedział m.in. na pytania jakie są oczekiwania mieszkańców Nowego Sącza w stosunku do samorządu lokalnego, co należy najpilniej poprawić w mieście, a także jakie zadanie okazało się dla prezydenta największym wyzwaniem.

 

Podczas spotkania Ludomir Handzel poinformował zebranych o realizowanych inwestycjach oraz najważniejszych zadaniach stojących przed prezydentem miasta. 

 

Po spotkaniu Prezydent Miasta Ludomir Handzel zwiedził siedzibę Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego oraz mieszczącą się w budynku strzelnicę, otwartą w 2018 r. 

 

Cykl spotkań "Wielcy Sądecczyzny" jest organizowany z inicjatywy Elitarnego Liceum Ogólnokształcącego im. Jana III Sobieskiego. Głównym celem tego projektu jest przybliżenie młodzieży szkolnej sylwetek osób zasłużonych dla Nowego Sącza i Sądecczyzny. 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować